Kadra

Klimat naszego przedszkola tworzy zespół, który preferuje nowatorskie spojrzenie na proces opiekuńczo - wychowawczy i dydaktyczny, inspiruje dzieci do samodzielnego kreowania przez nie swojej rzeczywistości.

Kadra pedagogiczna to osobowość, wiedza i doświadczenie. Nauczycielki potrafią umiejętnie zainspirować i pokierować działaniem dziecka tak, aby mogło samo dojść do rozwiązania problemu. Stwarzają dzieciom przyjazną, pełną ciepła atmosferę zabawy i nauki, znakomicie przygotowując dzieci do dalszej edukacji i nauki w przedszkolu i szkole. Kadra otwarta, życzliwa, akceptująca dążenia dziecka do osiągnięcia zamierzonego celu w danej sytuacji edukacyjnej, zaangażowana w pracę, wykonująca niejednokrotnie zadania wykraczające poza zakres ich obowiązków.

Pracownicy przedszkola są pogodni, cierpliwi dla dzieci, wspierający Rodziców w ich działaniach wychowawczych, mają doświadczenie w pracy z dziećmi.

Personel stale się rozwija i doskonali oraz podnosi własne kwalifikacje, przez co również podnosi jakość usługi edukacyjnej proponowanej przez przedszkole, akceptuje zmiany i nowości korzystne dla dzieci, tworzy atmosferę bezpieczeństwa zachęcającą do przebywania w przedszkolu i do rozwoju dzieci.

Personel przedszkola

• Dyrektor przedszkola
    mgr Katarzyna Nadrowska
  • Nauczyciel zastępujący dyrektora w czasie jego nieobecności