Piknik Rodzinki 2024

23.05.2024r. odbyło się w naszym Przedszkolu niezwykłe spotkanie!!! Do wszystkich dzieci przyszli ich najbliżsi, kochani Rodzice, którzy zostali, aby wspólnie z nami celebrować wyjątkowe święto- Dzień Mamy i Dzień Taty!

Wszystkie grupy przygotowały piękne inscenizacje, które z niesamowitym zaangażowaniem oraz precyzją zaprezentowały się na tle bardzo tematycznej scenografii. Po skończonych występach, Pani Dyrektor zabrała głos i złożyła piękne życzenia wszystkim zgromadzonym oraz wyraziła ogromną wdzięczność za tak liczne przybycie. Na dzieci oraz gości czekało wiele niespodzianek- wizyta w „Bistro ze Smakiem”, gdzie serwowano pieczoną kiełbaskę, kaszankę, pajdę chleba ze smalcem, owocowe soczki, a nawet lody i popcorn! W „Cukierni” każdy z obecnych miał okazję skosztować pysznych ciast, przygotowanych specjalnie na tę okazję przez najbliższych naszych przedszkolaków! Wszystkie wypieki wzięły udział w „Konkursie ciast”, w którym I miejsce zajęła Mama Olafa z grupy Żaczków!!! Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się „Loteria Fantowa”, w której każde chętne dziecko mogło wylosować niespodziankę. Jak co roku losy rozeszły się błyskawicznie, mamy nadzieję, że przygotowane fanty spełniły oczekiwania najmłodszych! Na terenie ogródka czekały na przybyłych kolejne atrakcje- ogromny dmuchaniec, z którego aż żal było schodzić, liczne zabawy, konkursy i tańce przy muzyce prowadzone przez profesjonalnego animatora, a nawet opracowany przez p. Darka flash mob!!! Jakby tego wszystkiego było mało, w trakcie pikniku Zaklinacz Baniek przeprowadził niesamowity pokaz baniek mydlanych- były bańki z dymem, bańki płonące, a nawet gigantyczne, w których zamknięte były dzieci!

Żywimy ogromną nadzieję, że przygotowane przez nas niespodzianki podobały się wszystkim dzieciom, a rodzicom udział w Pikniku Rodzinki dał szansę na chwilę wytchnienia, wzajemne poznanie oraz jeszcze lepsze zintegrowanie się ze środowiskiem przedszkolnym. Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym za obecność oraz niesamowitą pomoc jaką uzyskaliśmy od Państwa podczas organizacji pikniku!

Każda Mamusia i każdy Tatuś wyszedł tego dnia z Przedszkola z pięknymi prezentami własnoręcznie przygotowanymi przez dzieci!